Ta strona używa cookies          Więcej o cookies

close

Regulamin sklepu

 

Sklep internetowy FajneLampy.com prowadzony jest przez:

AMTECH Sp.j.

ul. Kruczkowskiego 25

80-288 Gdańsk

tel: 58 340 00 89; 502 25 43 42

e-mail: biuro@amtechlighting.pl

 

Produkty sprzedawane w naszym sklepie są najlepszej jakości.

Wszystkie ceny podane w sklepie są cenami brutto ( zawierają 23% podatek VAT )

 

ZAMÓWIENIA

Zamówienia w sklepie internetowym FajneLampy.com można składać 24h na dobę przez cały rok.

Aby złożyć zamówienie należy zarejestrować się za pomocą formularza rejestracyjnego, podać swoje dane adresowe  i dane kontaktowe : nr telefonu, adres e-mail.

Prześlemy informację o przyjęciu zamówienia i realizacji wysyłki.

Zamówienie można skorygować drogą mailową lub telefonicznie jeżeli paczka nie została jeszcze wysłana.

 

WYSYŁKA

Paczki wysyłamy codziennie za pośrednictwem Firmy Kurierskiej DPD.

Zakupiony towar wysyłamy po wpłynięciu kwoty zmówienia na nasz rachunek bankowy, lub po potwierdzeniu przez klienta formy płatności za pobraniem.

Do kwoty zamówionego towaru należy doliczyć koszt przesyłki według wybranej opcji:

- wpłata na konto :

   Firma Kurierska 17 zł

- płatność przy odbiorze:

   Firma kurierska 22 zł

Kupując równocześnie kilka przedmiotów w naszym sklepie koszty przesyłki dolicza się tylko raz.

Przy zamówieniach powyżej 500 zł przesyłka gratis.

 

 

REKLAMACJE I ZWROTY

1.  Po otrzymaniu przesyłki nieuszkodzonej zalecamy, aby zawartość została sprawdzona w obecności kuriera. W przypadku stwierdzenia jej uszkodzenia, brakujących części lub wad fabrycznych kupujący powinien sporządzić protokół szkody (warunek konieczny do rozpatrzenia reklamacji - odpowiedni druk reklamacji posiada przy sobie kurier ), w którym będzie ujęta data, godzina doręczenia oraz opis uszkodzeń lub zauważonych braków.

2.  Po otrzymaniu przesyłki uszkodzonej kupujący postępuje jak w pkt 1 sporządzając protokół szkody (warunek konieczny do rozpatrzenia reklamacji - odpowiedni druk reklamacji posiada przy sobie kurier ), w którym będzie ujęta data, godzina doręczenia oraz opis uszkodzeń lub zauważonych braków.Kupujący może nie odebrać uszkodzonego towaru od kuriera, wówczas zostanie on  zwrócony do nadawcy.

3.  W obu przypadkach (pkt.1 i 2 ) prosimy o skontaktowanie się telefonicznie lub wysłanie e-maila  na adres: biuro@amtechlighting.pl

4.  Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2002 roku ochronie praw konsumentów z towaru zakupionego w naszym sklepie można zrezygnować bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Jednak tylko wówczas, gdy produkt nie był używany i jest w oryginalnym opakowaniu. Do zwracanego produktu należy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy i oryginał dowodu zakupu (paragon lub faktura VAT). Zwrot kwoty równej cenie towaru nastąpi w ciągu 14 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez kupującego. Zwrotom nie podlegają koszty dostaw oraz koszty związane ze zwrotem pieniędzy.

5.  Klient zobowiązuje się zabezpieczyć zwracany towar przed ewentualnymi uszkodzeniami w czasie transportu  i odesłać towar  w oryginalnym opakowaniu ( warunek konieczny do rozpatrzenia reklamacji ). W innym przypadku sklep może odmówić uwzględnienia reklamacji.   

6.   Wszelkie inne reklamacje dotyczące oferowanych towarów prosimy zgłaszać poprzez e-mailem na adres biuro@amtechlighting.pl. Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 7 dni roboczych od ich wpłynięcia.

7.   Nie przyjmujemy przesyłek wysłanych za pobraniem.OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

Dane osobowe podane przy rejestracji przetwarzane są zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 133).
Wykorzystywane są tylko i wyłącznie przez upoważnionych pracowników do realizacji zamówień i wysyłania biuletynów informacyjnych (jeżeli przy rejestracji została zaznaczona) oraz nie są udostępniane innym podmiotom. Każdy klient ma prawo wglądu, poprawienia i usunięcia swoich danych z bazy sklepu .


Strona głównaStrona główna

Koszyk  

jest pusty